درباره اول آپشن

راه حلی نوین برای خرید

باتوجه به توسعه اینترنت و دسترسی عموم مردم به این فضای گسترده، سبک زندگی مردم تغییر یافته به گونه ای که صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده وباعث تغییر در روش های خرید شده است. مزایای موجود در خرید اینترنتی و نیازهای روبه رشد ما باعث شده هر روز تعداد بیشتری از مردم به تجربه ان و ایجاد تغییر در الگوهای سنتی تمایل پیدا کنند.
زندگی امروزی و مشغله های روزانه اهمیت و ارزش اوقات فراغت را افزایش داده است و می بایست با برنامه ریزی بهتر از این زمان جهت فعالیت های ورزشی، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی های روزانه به جای فعالیت های کم اهمیت تر و وقت گیر مانند خرید استفاده شود. در شرایط فعلی تغییردر الگوهای قدیمی و ناکارامد زندگی می تواند اقدامی هوشمندانه باشد .
امروزه جهت رفع بیشتر نیازهای روزمره از جمله خرید راه حل های جدیدی وجود دارد. گسترگی بازار وتنوع کالاها باعث شده افراد پیش از خرید تحقیق و بررسی دقیق انجام دهند تا بتوانند ضمن بهترین انتخاب در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند.
بی تردید زندگی امروزی مطالبه گر روش های نوین و هوشمندانه است به همین دلیل هرروز به تعداد استفاده کنندگان از فروشگاه ها و سرویس های اینترنتی اضافه می شود.
.

ازآنجایی که در بازار فعلی یافتن تجهیزات آپشن و لوازم جانبی خودرو هایی که دارای سابقه طولانی تولید نمی باشند دشوار است و تنها در سطح بازار کلان شهرها به طور پراکنده یافت می شود, تصمیم گرفته شد که جهت پاسخ به نیاز مالکان این گروه از خودروها کلیه تجهیزات اپشن انها به طور متمرکز در بستر اینترنت عرضه شود. درنتیجه در سال 1395 مجموعه اول‌اپشن با رسالت تامین, تولید و ارائه کلیه تجهیزات آپشن خودروهای خاص شکل گرفت. کاربران و مشتریان اول‌اپشن می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت اول‌اپشن را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند.

AO-footer-200x128
فروشگاه تخصصی تجهیزات آپشن و لوازم جانبی خودرو ( اول آپشن )

همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتریان اول‌اپشن است.
یکی دیگر از اهداف اول‌اپشن، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای اول‌اپشن بسیار مهم است که کاربران آن، کالای مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند.
ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های اول‌اپشن محسوب می‌شود. اول‌اپشن با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با منابع تامین‏ دست اول و همچنین کاهش هزینه های جاری می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.
ارائه خدمت نصب در محل تجهیزاتی که نیاز به نصب دارند توسط نیروهای متخصص از دیگر امتیازات خرید از اول‌اپشن برای عزیزان مقیم استان های تهران و البرز می باشد, همچنین تهیه و اماده سازی فیلم ها و مستندات اموزشی توسط تیم اموزش اول‌اپشن و ارائه ان در سایت باعث شده تا به وسیله ان مشتریانی که تخصصی در ضمینه خودرو ندارند بتوانند به راحتی نسبت به نصب و راه اندازی اقلام خریداری شده اقدام نمایند.