مقالات

پاور ویندوز چیست ؟ راهنمای خرید و نصب پاور ویندوز

پاور ویندوز چیست ؟
4.1
(36)

باسلام خدمت همراهان اول آپشن. شما دراین مقاله تحت عنوان پاور ویندوز چیست ؟  می‌توانید با این سیستم و انواع پاورویندوز موجود در بازار ایران همچون پاورویندوزهای یونیورسال, فابریک و OBD (مانند آپگریدر دنا ), آشنا شوید و پاسخ سوال هایی همچون  انتی ترپ چیست ؟ معایب پاور ویندوز چیست؟ و… را پیدا خواهید کرد.

درصورتی که افزایش امنیت خودرو برای شما مهم است توصیه میشود با خواندن کامل این مقاله و نکات ارائه شده درخصوص راهنمای تهیه و نصب پاور ویندوز , از مزایای این سیستم بهرمند شوید.

امروزه خودروسازان همگام با تکنولوژی به منظور افزایش ایمنی خودرو در مقابل سارقین ,  نسبت به طراحی و نصب تجهیزاتی همچون سیستم Auto window closer ( بسته شدن خودکار شیشه ها)  اقدام کرده‌اند. سیستم فوق در بازار ایران با نام پاورویندوز  معرفی شده است.

سیستم پاور ویندوز به مجموعه ای از تجهیزات الکترونیکی ویا الکترومکانیکی که منجربه بالا رفتن و بستن خودکار شیشه ها پس از ترک خودرو می گردد, گفته می‌شود.

عملکرد این سیستم بدین صورت می‌باشد که با فشار دادن کلید قفل ریموت خودرو, وضعیت شیشه های خودرو به ترتیب بررسی می‌شود و در صورت پایین بودن هریک از شیشه ها, این سیستم به صورت اتوماتیک نسبت به بالابردن و بستن شیشه ها اقدام می‌کند.

درحال حاظر این تجهیز مهم بر روی اکثر خودروهای روز دنیا به عنوان یکی از اجزاء اصلی خودرو وجود دارد. اما متاسفانه در ایران و خودروهای داخلی, این سیستم پرکاربد جزء لوازم جانبی خودرو بوده و به عنوان آپشن معرفی و عرضه می‌شود.

چرا باید بر روی خودروی خود پاورویندوز نصب کنیم ؟

دلیل شماره 1

مهمترین دلیل جهت نصب پاورویندوز افزایش امنیت خودرو می باشد. با نصب این تجهیز ,نگرانی فراموش کردن بستن شیشه ها که میتواند باعث سرقت لوازم داخل خودرو توسط سارقین شود, ازبین می‌رود.

دلیل شماره 2

در روزهای سرد زمستانی اکثر حیوانات و جانواران به دنبال سرپناهیی گرم و راحت می باشند. درصورت پایین بودن شیشه ها احتمال انها به داخل خودرو افزایش می یابد.

دلایل نصب پاور ویندوز
دلایل نصب پاور ویندوز

دلیل شماره 3

در روزهای زمستانی پایین بودن شیشه حتی به میزان خیلی کم, باعث نفوذ برف و باران به داخل کابین خودرو می شود. این موضوع میتواند منجربه اسیب دیدن تجهیزات برقی خودرو شود.
پاور ویندوز چیست

دلیل شماره 4

ازانجایی که ما انسان ها همواره به دنبال سریعترین و راحت ترین راه انجام کارها می باشیم, بانصب این تجهیز میتوانیم سریعتر خودرو را ترک کنیم .

یک پاورویندوز خوب چه قابلیت هایی دارد ؟

قابلیت های پاور ویندوز

سیستم پاور ویندوز دارای امکانات و قابلیت هایی می باشد که بعضی از انها مهم و بعضی دیگر به عنوان یک قابلیت جانبی قابل چشم پوشی می باشد. در ادامه این قابلیت ها را توضیح خواهیم داد :

Anti Trap

آنتی ترپ
انتی ترپ

شاید برای شما نگران کننده باشد در صورتی که هنگام فعال شدن این سیستم دست یکی از سرنشینان ناخواسته بین شیشه قرار بگیرد چه اتفاقی می‌افتد؟

قابلیت انتی ترپ در پاور ویندوز باعث تشخیص مانع می‌شود و با متوقف کردن موتور شیشه بالابر, از بروز اسیب های احتمالی جلوگیری می‌کند. داشتن قابلیت انتی ترپ در هنگام انتخاب این سیستم مهم می باشد.

Step by Step

استپ بای استپ

در صورت فعال شدن همزمان موتورهای شیشه بالابر چهار درب خودرو, جریان مصرفی از باتری زیاد می‌شود و این موضوع می تواند باعث کاهش طول عمر باتری خودرو شود. جهت رفع این مشکل با استفاده از مرحله به مرحله (step by step) ابتدا شیشه سمت راننده به تنهایی بالا رفته و پس از رسیدن به انتها نوبت به شیشه های بعدی می رسد. به عبارتی دیگر در این سیستم بالا رفتن همه شیشه ها همزان انجام نمی‌شود.
وجود این قابلیت به دلیل افزایش طول عمر باتری خودرو مهم می باشد.

Double check

دابل چک

با استفاده از سیستم چک دو مرحله ای  (Double check) در صورتی که فرایند بالا رفتن یکی از شیشه ها به هر دلیلی کامل نشود, مجدد برق مورد نیاز موتور شیشه بالابر توسط پاورویندوز تامین می شود تا از بالا بودن کلیه شیشه ها اطمینان حاصل شود. به تعبیر دیگر سیستم دابل چک باعث می‌شود فرایند بررسی و بالابردن شیشه ها دوبار انجام شود. پاورویندوز دارای این سیستم درصد خطای عملکردی کمتری دارد.

انواع سیستم پاور ویندوز در بازار آپشن

اگر به بازار لوازم جانبی خودرو و آپشن جهت خرید پاور ویندوز مراجعه کنید خواهید دید بر اساس نوع خودروی شما دو نوع کالا عرضه می شود. در ادامه علاوه بر معرفی آنها, مزایا و معایب هرکدام را توضیح خواهیم داد.

مطلب مرتبط: کروز کنترل چیست ؟

یونیورسال

پاور ویندوز یونیورسال
پاور ویندوز یونیورسال

دراین نوع از پاورویندوز یک کیت الکترونیکی بین موتورهای شیشه بالابر و کلیدهای کنترلی قرار می‌گیرد. در زمان دریافت تحریک از سیستم قفل مرکزی, پاور وارد عمل شده و برق موتور هریک از شیشه بالابرها را تامین می‌کند.

دراین سیستم جریان مصرفی موتور هریک از شیشه بالابرها توسط کیت دستگاه اندازه گیری می‌شود و باتوجه به میزان تغییرات جریان, بسته شدن شیشه را متوجه شده و برق موتور را قطع می‌کند.

نصب این گونه از پاور ویندوزها بر روی خودرو نیاز به تخصص دارد. در اینجا یونیورسال به معنای عمومی می باشد. این مدل از پاورها به گونه ای ساخته شده اند که قابلیت نصب برروی هر خودرویی را دارند و فاقد سوکت می‌باشند به همین دلیل باعث اسیب دیدن دسته سیم خودرو می‌شوند واین موضوع درخودروهای دارای گارانتی مشکل ساز خواهد شد.

تیم فنی مجموعه اول آپشن به هیچ وجه نصب این نوع از پاور را به دلیل آسیب دیدن دسته سیم خودرو, توصیه نمی‌کند.

پاورویندوز با دسته سیم سوکت فابریک

پاور ویندوز سوکت فابریک

 این نوع از پاورویندوزها نیز دارای یک کیت الکترونیکی می باشند که بین موتورهای شیشه بالابر و کلیدهای کنترلی قرار می‌گیرد. در این نوع دستگاه کیت الکترونیکی متناسب با یک نوع خودرو بهینه شده و کلیه اتصالات با استفاده از سوکت و مطابق استاندارد انجام می‌شود. سوکت استفاده شده بسته به نوع خودرو متفاوت بوده و در هر خودرو دسته سیم و سوکت مخصوص آن خودرو استفاده می‌شود.

مجموعه تخصصی اول آپشن با اهداف ارائه لوازم اپشن باکیفیت به مشتریان محترم نسبت به تامین انواع پاور ویندوزهای فابریک با دسته سیم خودرویی همچون پاور ویندوز تیبا , پاور ویندوز جک S5 و… اقدام نموده است.

شما میتوانید جهت مشاهده کلیه پاورهای فابریک برروی دسته بندی انواع پاور ویندوز فابریک کلیک نمایید.

OBD

پاور ویندوز دنا
پاور ویندوز دنا

این نوع از پاورویندوزها از طریق پورت OBD (سوکت دیاگ) , با خودرو ارتباط برقرار می کنند. این سیستم تنها بر روی خودروهای مالتی پلکس نصب می شود و تمامی فرامین مورد نیاز جهت بالارفتن شیشه ها از طریق شبکه به موتورهای شیشه بالابر منتقل می شود.  دراین سیستم هیچگونه دسته سیمی وجود ندارد.

درحال حاظر این نوع از پاورهای OBD تحت عناوین مختلف به بازار و مشتریان عرضه می‌شوند.

این نوع سیستم به طور غیر مستقیم با موتورهای شیشه بالابر در ارتباط می‌باشد و اکثر آنها نمی‌توانند میزان جریان کشی هریک از موتورها را اندازه گیری کند, درنتیجه امکان تشخیص بسته شدن شیشه توسط اکثر این مدل از پاورها وجود ندارد! عملکرد این نوع دستگاه به صورت زمانی می باشد به این صورت که دستگاه فرمان بالا رفتن هریک از موتورها را دریک مدت زمانی مشخص(مثلا 5 ثانیه) صادر می کند. دراین حالت اگر یکی از شیشه ها قبل از فعال شدن پاورویندوز کاملا بسته باشد به همان مدت زمان (5 ثانیه) رله شیشه بالابر فعال وبرق موتور تامین می شود و موتور زیر بار بیش از حد می‌رود.

این موضوع در بلندمدت باعث کاهش طول عمر موتورها وکلیه اجزاء مرتبط همچون رله ها شیشه بالابر می‌شود.

باتوجه به توضیحات فوق لازم است پیش از تهیه پاورویندوز obd برای خودروی خود از داشتن قابلیت انتی ترپ آن اطمینان حاصل شود.

این سیستم زمانی توصیه می شود که تهیه پاورویندوز بادسته سیم سوکت فابریک متناسب با خودروی شما در بازار امکانپذیر نباشد.

افزایش امنیت خودرو در برابر سرقت با استفاده از تجهیزات ردیابی: مشاهده و خرید انواع ردیاب خودرو 

هنگام خرید یک پاور ویندوز چه نکاتی را مدنظر قرار دهیم ؟

تنوع پاور ویندوزهای موجود در بازار اپشن باعث شده تا انتخاب یک سیستم مناسب دشوار شود .

درصورتی که قصد خرید و نصب پاور ویندوز مناسب با خودروی خود را دارید ابتدا دقت فرمایید که کالای موردنظر حتما سوکت فابریک باشد تا در زمان نصب, دسته سیم خودرو آسیب نبیند و در ادامه گارانتی خودرو نیز حفظ گردد.

مهمترین مشخصه یک پاور ویندوز قابلیت آنتی ترپ آن می باشد. معمولا پاورهای سوکت فابریک موجود در بازار دارای قابلیت تشخیص مانع می باشند اما بهتر است پیش از خرید به مشخصات کالا دقت شود.

باتوجه به تخصصی بودن نصب قطعات آپشن از معتبر بودن فروشگاه موردنظر اطمینان حاصل نمایید تا علاوه بر خرید کالای باکیفیت و درای گارانتی, سلامت خودرو در زمان نصب و بعداز ان حفظ شود.

دقت فرمایید کلیه محصولات موجود در فروشگاه تخصصی اول آپشن پیش از ارائه جهت فروش, توسط تیم فنی مورد ارزیابی قرار گرفته است و کلیه قطعات الکترونیکی ارائه شده دارای دسته سیم سوکت فابریک می باشند.

جهت بررسی و مشاهده محصولات اینجا را کلیک کنید.

معایب پاور ویندوز چیست؟

آیا نصب پاور ویندوز باعث بروز ایراد می شود؟ معایب پاور ویندوز چیست؟

پاسخ این سوالات بسته به نوع پاور ویندوز نصب شده می باشد که در ادامه معایب نصب هر کدام را توضیح می دهیم

معایب پاور ویندوز OBD :

باتوجه به عدم وجود قابلیت تشخیص مانع در بیشتر مدل‌های پاور OBD موجود در بازار و همچنین عدم قابلیت تشخیص بسته شدن کامل شیشه ها در این نوع پاورویندوز, طول عمر موتور های شیشه بالابر به شدت کاهش پیدا خواهد کرد و همچنین درصورت قرار گرفتن ناخواسته عضوی از بدن(دست و …) بین شیشه امکان ایجاد اسیب جدی به شخص وجود دارد. لذا نصب این نوع از سیستم برای افرادی که دارای کودک می باشند توصیه نمی شود.

لازم به توضیح است جهت طراحی و ساخت این نوع سیستم نیاز به داشتن دانش تخصصی و دسترسی به اطلاعات شبکه مالتی پلکس خودرو می باشد که این اطلاعات محرمانه بوده و تنها دراختیار خودروساز قرار دارد. طراحی و ساخت پاورویندوز OBD بدون دسترسی کامل به اطلاعات محرمانه شبکه خودرو باعث پنهان ماندن برخی از موارد در برنامه نویسی وساخت این تجهیز می شود که پس از تجاری سازی محصول منجربه بروز خطاهای ناخواسته در عملکرد پاورویندوز و یا خودرو  می شود. به بیان دیگر می توان گفت عملکرد این نوع از پاور معمولا دارای خطا می باشد.

مطلب مرتبط : راهکارهای عملی برای افزایش امنیت خودرو در سال 2022

معایب پاور ویندوز یونیورسال :

همانطور که از نام این نوع از پاور ویندوزها مشخص است طراحی و ساخت آنها به گونه ای است که بتوان آنها را برای کلیه خودروها استفاده نمود. درنتیجه متناسب با سیستم برقی یک نوع خودروی خاص طراحی و بهینه نشده اند و قاعدتا عملکرد مطلوبی نیز در مقایسه با پاور ویندوز فابریک نخواهند داشت.

اما عمده مشکل این نوع از پاورها عدم استفاده از سوکت در نصب می باشد. یعنی جهت نصب نیاز به زخمی نمودن و قطع سیم های اصلی مرتبط با مدار موتورهای شیشه بالابر جهت برقراری انشعابات می باشد. این موضوع  بسیار مهم است زیرا در صورت عدم رعایت موارد ایمنی در زمان نصب و یا از دست رفتن کیفیت چسب عایق بندی انشعابات در بلند مدت می تواند باعث ایجاد اتصال کوتاه در مدار برق خودرو و بروز ایرادات برقی و یا حریق شوند.

همچنین عملکرد صحیح این نوع از پاورویندوزها ارتباط مستقیمی با تخصص فرد نصب کننده این تجهیز دارد.

این مطلب ادامه دارد….

با نظرات خود مارا در ارائه مطالب مفید و تخصصی یاری دهید.

پاور ویندوز برلیانس H220 و H230 مدل PRO

930,000 تومان
شاید برای شما پیش امده باشد که قبل از ترک خودرو  فراموش کرده باشید شیشه ها را تا انتها بالا اورید و این موضوع می تواند باعث مورد سرقت قرار گرفتن تجهیزات داخل خودرو توسط سارقین شود. با نصب تجهیز پاور ویندوز برلیانس H220 مدل  Pro شرکت نوتاش بر روی خودرو می توان از بالا رفتن اتوماتیک شیشه ها پس از ترک خودرو اطمینان حاصل نمود. این کالا کاملا سوکت فابریک بوده و منطبق با سیستم  برق خودرو برلیانس H220 و برلیانس H230 می‌باشد.

پاور ویندوز چانگان CS35 سایپایی مدل PRO

1,220,000 تومان
شاید برای شما پیش امده باشد که قبل از ترک خودرو  فراموش کرده باشید شیشه ها را تا انتها بالا اورید و این موضوع می تواند باعث مورد سرقت قرار گرفتن تجهیزات داخل خودرو توسط سارقین شود. با نصب تجهیز پاور ویندوز چانگان CS35 مدل  Pro بر روی خودرو می توان از بالا رفتن اتوماتیک شیشه ها پس از ترک خودرو اطمینان حاصل نمود. این کالا کاملا سوکت فابریک بوده و منطبق با سیستم برق خودرو چانگان CS35  می‌باشد.

پاور ویندوز ساینا، تیبا 2 و کوئیک دنده ای مدل PRO

740,000 تومان
شاید برای شما پیش امده باشد که قبل از ترک خودرو  فراموش کرده باشید شیشه ها را تا انتها بالا اورید و این موضوع می تواند باعث مورد سرقت قرار گرفتن تجهیزات داخل خودرو توسط سارقین شود. با نصب تجهیز پاور ویندوز تیبا 2 مدل  Pro  نوتاش بر روی خودرو می توان از بالا رفتن اتوماتیک شیشه ها پس از ترک خودرو اطمینان حاصل نمود. این کالا کاملا سوکت فابریک بوده و منطبق با سیستم  برق خودرو تیبا 2 و ساینا می‌باشد.

پاور ویندوز سوکت فابریک ساینا، کوییک دنده ای و تیبا 2

750,000 تومان
شاید برای شما پیش امده باشد که قبل از ترک خودرو  فراموش کرده باشید شیشه ها را تا انتها بالا اورید و این موضوع می تواند باعث مورد سرقت قرار گرفتن تجهیزات داخل خودرو توسط سارقین شود. با نصب تجهیز پاورویندوز بر روی خودرو می توان از بالا رفتن اتوماتیک شیشه ها پس از ترک خودرو اطمینان حاصل نمود.

پاور ویندوز فابریک اچ سی کراس مدل PRO

890,000 تومان
شاید برای شما پیش امده باشد که قبل از ترک خودرو  فراموش کرده باشید شیشه ها را تا انتها بالا اورید و این موضوع می تواند باعث مورد سرقت قرار گرفتن تجهیزات داخل خودرو توسط سارقین شود. با نصب تجهیز پاورویندوز بر روی خودرو می توان از بالا رفتن اتوماتیک شیشه ها پس از ترک خودرو اطمینان حاصل نمود.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

نظر شما برای ما بسیار مهم و ارزنده است

میانگین امتیازها 4.1 / 5. تعداد افراد شرکت کننده در امتیازدهای: 36

اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز میدهد

52 نظر در “پاور ویندوز چیست ؟ راهنمای خرید و نصب پاور ویندوز

 1. امید بیابانی گفت:

  سلام وقت بخیر من تقویت شیشه بالابر دارم امکانش هست که پاور نصب کنم؟

  1. AvalOption.support گفت:

   بادرود. خیر، رله تقویتی باعث برق برگشتی و اختلال در عملکرد میشود.

 2. حجت گفت:

  باسلام ودرود برای جک اس ۵ اوتومات پیشنهد شماچه وموجود هست یانه؟ شیشه ها وآینه ها ویانروف

 3. Dariush گفت:

  با سلام و وقت بخیر بنده اخیر یک پاور ویندوز فابریک روی ساینا اس در نمایندگی سایپا بستم ولی زمانی که با کلید بالابر شیشه را میخوام ببندم یکسره بالا میره و بسته میشه و ایراد دوم قطع فلاشر ماشین در زمانی که ترمز روی سرعت گرفته میشه شده ایا این طبیعی هستش یا ایراد در نصب سیمها بوده ممنون میشم پاسخ بفرمایید

 4. احمد پرهیز کار گفت:

  سلام پاور ویندوز پژو پارس هم موجود است

 5. 913xxx0386 گفت:

  سلام لطفااموزش نصب پاور ویندوز سمند ال ایکسو برام بفرستید

 6. نصيري گفت:

  با سلام روی ماشین بنده پاور ویندوز نصب هست حالا میخواهم یک تقویت کننده شیشه بالابر همان سمت نصب کنم آیا امکانش هست مشکلی در کار پاور ویندوز ایجاد کند یا خیر ؟

  1. اول آپشن گفت:

   امکان نصب همزمان پاور و تقویت شیشه هست اما باید جایی که برای نصب مراجعه میکنید بتونه این کار رو انجام بده

 7. rahmati گفت:

  با سلام ، از مطالب مفیدی که ارائه نمودید متشکرم. من از پورت پورت obdبرای ماشین دنا با سیسنم برق کروز استفاده کردم یک سری آبشن ها رو فعال میکنه ولی قابل اطمینان نیست کاهی اوقات عمل میکنه و گاهی اوقات هم عمل نمیکنه، الان هم بلااستفاده رو دستم مونده ، واقعا موتور شیشه بالا برها تحت فشار هست و آنتی تروپ هم نداره هر بار که درب ماشین باز و بسته بشه و از ماشین خارج بشی و ماشین رو قفل کنی پمپ های شیشه فعال میشه حتی اگه شیشه ها بسته باشه و این به موتورها آسیب میرسونه.

  1. اول آپشن گفت:

   باسلام
   دقیقا مشکل پاور های OBD غیرقابل اطمینان بودن و اختلال در عملکرد سیستم هست. ما در مقاله “ همه چیز درباره پاورهای OBD و آپگریدر ” به طور جامع به این از پاور ویندوز ها پرداخته ایم .

   1. فرید گفت:

    پاور ویندوز او بی دی معروف XXX قابلیت تشخیص مانع رو داره چرا الکی از خودتون نظر میدین ؟؟؟؟ این کامنتم تو سایتتون بزارین دیگه

    1. اول آپشن گفت:

     باسلام. باتوجه به اشاره به برند خاص در پیام شما مجبور به حذف اون قسمت کردیم. ظاهرا شما کل مقاله رو مطالعه نکردید. بله مواردی هست که دارای قابلیت تشخیص مانع هستند

  2. حمید فریدونی گفت:

   ساغول والاهی
   دو سه روزه فکرم درگیره پاور ویندوز بود همه چی عالی و کامل توضیح دادین ممنون از راهنماییتون

   1. اول آپشن گفت:

    ضمن تشکر از شما, خوشحالیم که این مطلب براتون مفید بوده

 8. علی گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  اگر یه پاور ویندو با سوکت فابریک برای خودروی خودم تهیه کنم، وقتی بخوام خودرو رو بفروشم امکان ش هست از روی خودرو باز کنم و روی خودروی بعدی نصب کنم؟ در واقع این سوکت به همه خودرو میخوره؟

  1. اول آپشن گفت:

   باسلام. پاورو یندوز سوکت فابریک بر اساس سیستم برق خودرو شما متفاوت هست. به طور مثال با تهیه پاورویندوز سوکت فابریک تیبا تنها امکان نصب این محصول برروی تیبا وجود دارد و در خودروهای دیگر قابل استفاده نیست

 9. 9133426586 گفت:

  سلام ببخشیدیک پاور ویندوز دنا پلاس سفارش دادم سیدی اموزش نصب همراهش هست خودم نصب کنم

  1. اول آپشن گفت:

   سلام. فیلم آموزش نصب از طریق واتس اپ دراختیارتون قرار میگیره

   1. سعیدرضائی گفت:

    سلام مطالب جالب بودن مرسی از زحماتتون برا تیبا۲ میخاستم سفارش بدم با آنتی ترب خوبه بنظرتون،؟؟

   2. سلام مطالب مفید بودن مرسی اززحماتتون برا تیبا ۲ میخاستم سفارش بدم انتی ترب خوبه بنظرتون؟؟؟

    1. اول آپشن گفت:

     باسلام . آنتی ترپ یکی از قابلیت های یک پاور ویندوز استاندارد می‌باشد. در تهیه پاور ویندوز به سایر موارد گفته شده در مقاله همچون سوکت فابریک بودن نیز توجه نمایید

    2. اول آپشن گفت:

     ممنون . به شما پاورویندوز تیبا2 سوکت فابریک با قابلیت انتی ترپ پیشنهاد میشود

   3. حمید گفت:

    سلام.ببخشید لطفا فیلم آموزش نصب رو برای بنده ارسال بفدمایید

 10. شایان گفت:

  محتوای این مقاله نشان دهنده توان بالای فنی تیم اول آپشن و احترام شما به زمان خواننده است. به همین خاطر به عنوان کسی که عاشق تکنولوژی و خودرو هست از تیم خوبتون تشکر میکنم.

  1. اول آپشن گفت:

   ضمن تشکر از شما, خوشحالیم که این مطلب براتون مفید بوده

 11. محمد گفت:

  سلام.ممنون از راهنمائی کامل تان .
  برای خودرو هایما (اس ۷) چه نوع پاور یندوزی را ثوصیه میکنید . آیا شما دارید .و با نصب در محل تهران جقدر هزیته دارد؟
  آیا گارانتی هم دارد؟
  ممنون میشوم پاسخ دهید.

  1. اول آپشن گفت:

   سلام. خوشحالیم که این مطلب براتون مفید بوده.
   برای هایما اس7 پاور ویندوز سوکت فابریک موجوده و می تونید از طریق لینک زیر وارد صفحه محصول بشید. قیمت و سایر اطلاعات مورد نیاز در صفحه محصول هست
   https://avaloption.ir/product/powerwindows-haimas7-nt1800/

   1. سعیدرضائی گفت:

    سلام مطالب جالب بودن مرسی از زحماتتون برا تیبا۲ میخاستم سفارش بدم با آنتی ترب خوبه بنظرتون،؟؟

 12. Mehdi گفت:

  سلام شما نوشتید امکان خرید حضوری وجود ندارد، پس من اینو اینترنتی از شما بخرم، بعد یه کسی که بلدِ کار باشه رو از کجا پیدا کنم تا برم به صورت صحیح برام نصبش کنه؟؟!!

  1. اول آپشن گفت:

   سلام . هنگام ثبت سفارش اقلامی که نیاز به نصب دارند ، میتوانید در صورت تمایل گزینه “نصب در محل” را برای ارسال نصاب متخصص انتخاب کنید تا فرایند نصب کالای خریداری شده توسط تکنیسین های متخصص مجموعه در محل شما انجام شود.
   همچنین با توجه به فابریک بودن کلیه تجهیزات ارائه شده، فرایند نصب به آسانی انجام می‌شود و درصورتی که محل سکونت شما خارج از شهرهای تهران و کرج باشد و اعزام نصاب امکان پذیر نباشد می‌توانید با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم جهت نصب پاور ویندوز و … انجام شود.
   باتشکر

 13. سعید کرمی گفت:

  با سلام
  مطالب مفیدی بود ممنون از شما
  پاور ویندوز فابریک جک جی ۵ رو دارین؟

  1. اول آپشن گفت:

   باسلام. بله, لطفا با تلفن مجموعه تماس بگیرید.

 14. مهتاب طایفی گفت:

  واقعا که مطالب مفیدی بود

  1. اول آپشن گفت:

   ممنون ازشما

 15. حسن گفت:

  ممنون جالب بود

 16. امین گفت:

  سلام با سپاس از توضیحات خوب شما
  یه سوال داشتم که ماشین بنده سورن هست و یه مدتیه که وقتی ماشین رو قفل میکنم تمام شیشه ها و اینه اتومات بالا میاد به جز یکی از شیشه ها باید چیکار کنم ممنون میشم اگه جواب بدید

  1. اول آپشن گفت:

   سلام. درصورتی که خودروی شما دارای پاور ویندوز کارخانه ای می باشد, هر شیشه دارای کیت مستقل بوده که داخل مجموعه موتور شیشه بالابر همان درب نصب شده است و لازم است جهت بازدید و تعویض موتور شیشه بالابر به نمایندگی های ایران خودرو مراجعه نمایید. اما اگر از پاور ویندوز های یونیورسال استفاده کرده اید بسته به نوع نصب و کیت استفاده شده ایراد متفاوت می باشد و بهتر است به همان جایی که پاور ویندوز را نصب کرده اید مراجعه نمایید.

 17. morteza r گفت:

  لطفا برای پژو پارس مالتی پلکس کروز هم موجود کنید. مرسی از توضیحاتتون

 18. محمد ملکی گفت:

  پاور ویندوز غیر obd دناپلاس از کجا بگیریم؟ لطفا موجود کنید

  1. admin گفت:

   سلام. به زودی تامین و برای فروش ارئه خواهد شد

   1. محمد صادق گفت:

    سلام من الان اپگریدر خرید کردم برای دنا نصب کنم یا ن میشه راهنمایی کنید

 19. حجت گفت:

  دوستان کسی میدونه پاورویندوز فابریک دنا رو از کجا میشه پیدا کرد ؟ او بی دی نمیخوام

  1. admin گفت:

   باسلام. باتوجه به درخواست بالای دوستان به زودی پاور ویندوز سوکت فابریک دنا به سفارش اول آپشن طراحی,تامین و دراختیار شما قرار میگیره

   1. محسن گفت:

    ممنون از توضیحات. من ماشینم سمند معمولی هست ایا یونیورسال را می توانم نصب کنم

    1. اول آپشن گفت:

     سلام . همانطور که در مقاله توضیح داده شده توصیه میشود از پاور ویندوز سوکت فابریک استفاده کنید. درصورت استفاده از پاور ویندوز یونیورسال دسته سیم خودرو شما آسیب می بیند. درحال حاظر پاور ویندوز فابریک سمند موجود می باشد و میتوانید از طریق لینک زیر تهیه نمایید.
     https://avaloption.ir/product/power-samand-opco

  2. Rahim گفت:

   ممنون از توضیحات کاملتون

 20. rasoli گفت:

  پاور ویندوز فابریک سمند موجود دارید ؟

  1. اول آپشن گفت:

   سلام دوست عزیز.
   بله پاور ویندوز فابریک سمند موجوده. از طریق لینک زیر به این محصول دسترسی دارید
   https://avaloption.ir/product/power-samand-opco

 21. محمد گفت:

  باسلام خدمت مدیران مجموعه اول آپشن.
  میخواستم بدونم شما پاور ویندوز OBD دنا رو توصیه نمی کنید؟ چون تو مقاله نوشتید که ممکنه اسیب بزنه

  1. اول آپشن گفت:

   باسلام
   لطفا به مقاله ” همه چیز درباره آپگریدر ” مراجعه کنید

 22. hayati گفت:

  توضیحات کاملی درخصوص پاورویندو بود. ممنون

  1. admin گفت:

   ممنون از همراهی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *